Nasza misja

Psy to najlepszy przyjaciel człowieka i dlatego zasługują na to co najlepsze. Przyświeca nam jeden cel: zapewnić nawet najbardziej wymagającym zwierzakom jak najlepszy i jak najzdrowszy sen. 

 

Wszyscy potrzebujemy dobrego snu, w komfortowych warunkach, żeby żyć pełnią życia. Sen w nieodpowiednich warunkach może doprowadzić do różnego rodzaju fizycznych i psychologicznych problemów i negatywnie wpływać na całe życie. 

 

To samo tyczy się naszych futrzanych przyjaciół! Obecne materace ortopedyczne pozwalają na odpoczynek stawów naszych pociech, ale są idealnym siedliskiem dla roztocza, brudu, pcheł i zbierają kurz, co jest bardzo niezdrowe dla psów, a w szczególności tych które cierpią z powodu alergii.

Zgodnie z najnowszymi badaniami 25% psów cierpi z powodów problemów ortopedycznych i 20% ma problemy z alergiami. Chcemy to zmienić, dlatego spędziliśmy setki godzin nad opracowaniem, testowaniem i następnie skonstruowaniem maszyn do produkcji technologii OxyMesh®. 

 

Dzięki naszej opatentowanej technologii jesteśmy w stanie dostarczyć materace które są w stanie zagwarantować twojemu zwierzakowi sen najlepszej jakości i tobie spokój ducha, że twój pies ma to co najlepsze. Wszystko dzięki wysoko elastycznego, ortopedycznego wypełnienia, które nie pozwala na rozwój roztocza i pcheł, co zapobiega alergią, oraz najwyższej jakości pokrowca, który nie zbiera sierści i kurzu. 

 

Osobiście jesteśmy posiadaczami futrzaków i wiemy jak dużą wagę jako właściciel psa przywiązujesz do swojego szczekacza oraz jego zdrowia. Z tego powodu stworzyliśmy najwyższej jakości opatentowany produkt, który produkujemy w Polsce. Jesteśmy tak pewni naszej jakości, że gwarantujemy ci darmowy, bez problemowy zwrot w ciągu 30 dni od zakupu produktu. 

Przejdź do konfiguratora