Komfort i regeneracja bez uciążliwego czyszczenia i zapachów

Petformed® to jedyny opatentowany, ortopedyczny materac, zapewniający komfort i dłuższe zdrowie stawów i kręgosłupa, którego umycie zajmuje kilka minut.

Przejdź do konfiguratora

Czy Wiesz, Że Legowiska Dla Psów Są Jednym z 10 Najbrudniejszych Miejsc w Każdym Domu?

Wg badań Dr Kelly Reynolds, profesora zdrowia środowiskowego na Uniwersytecie Arizony, legowiska dla psów (jeśli nie są myte raz w tygodniu) mogą stać się pożywką dla bakterii i grzybów – w tym MRSA, salmonelli, E. coli, grzybicy i listerii? Dlatego mycie materaca Petformed® jest bajecznie proste i zajmuje kilka minut.

 • Antyalergiczny i Antybakteryjny- Pożegnaj Się Z Drapaniem i Podrażnioną Skórą

  Materac Petrofmed® wykonany jest z materiału o właściwościach antyalergicznych. A dodatek jonów srebra nie tylko nie dopuści do rozwoju bakterii i pleśni, ale też uniemożliwia rozmnażanie się roztoczy. Koniec z drapaniem, podrażnioną skórą i wypadającą sierścią i łupieżem!

 • Jakość Snu Psa = Zdrowie Stawów.

  Psy przesypiają średnio 12 godzin dziennie. Skoro połowa życia psa to sen, to od jego jakości w dużej mierze zależy samopoczucie psa, a także zdrowie jego stawów. To dlatego materac Petformed® jest ortopedyczny. Dzięki wysokiej sprężystości wspiera naturalna pozycje szkieletu psa gdy ten spi lub pozostaje w pozycji leżącej.

 • Dzięki Innowacyjnej Technologii Oxy-Mesh®, materac wykonany jest w 90% z… powietrza.

  2 lata intensywnej pracy, setki prób i ponad 76 prototypów doprowadziły do stworzenia i opatentowania pierwszego materaca na świecie wykonanego w tej technologii. Wszystko dzięki wyjątkowej strukturze stworzonej ze sprężystego, termoplastycznego polimeru, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zachowuje swój kształt.  Dzięki temu woda i środki czyszczące bez problemu przechodzą przez materiał, co umożliwia jego pełne mycie i odkażanie. Zapomnij o przyklejające się sierści, wilgoci, oraz pleśni.

1 of 3

Materac idealny dla psów aktywnych

Materac nie chłonie wilgoci i zapachów. Wszelkie zabrudzenia usuniesz bez problemu – wystarczy spłukać powierzchnię pod prysznicem! Sam pokrowiec jest zdejmowany, odporny na zadrapania i można go prać w temperaturze 30°C.

Przejdź do konfiguratora
 • Zapobiega Przegrzaniu

  W przeciwieństwie do większości legowisk,  Petformed® zapewnia odpowiednia cyrkulacja powietrza. Dzięki temu nadmiar ciepła jest odprowadzany, a pies się nie męczy - szczególnie latem.

 • Łatwe mycie

  Ponieważ zawartość materaca to dosłownie setki kilometrów zbitych/skompresowanych włókien piankowych,  ich mycie sprowadza się do kilku minut pod bieżącą woda prysznica.

 • Działanie Ortopedyczne

  Dzięki zastosowaniu termoplastycznego polimeru,  materac zachowuje wysoka sprężystość co pozwala na optymalną pozycje, rozluźnienie mięśni, oraz mniej nacisku na stawy czworonoga.

1 of 3