Materac Petformed®

Znasz to uczucie, gdy po ciężkim dniu kładziesz się na wygodnym łóżku, materacu dobranym do Twoich potrzeb? A gdyby tak pozwolić swojemu pupilowi na ten sam komfort? Materac dla psa Petformed® zatroszczy się o jego sen i zapewni ulgę dla kręgosłupa.

Kup teraz

Technologia Oxy-Mesh® przyjazna zwierzakom

Nasz materac dla psa wykonany jest w 90% z… powietrza. Wszystko dzięki wyjątkowej strukturze stworzonej z wielowymiarowej sprężyny, która zapewnia odpowiednią cyrkulację. Powierzchnia odporna jest na pleśń, a dodatek jonów srebra Ag+ ochroni Twojego zwierzaka przed bakteriami i wirusami.

Legowisko PETFORMED z technologią Oxy-Mesh

dla małego psa

230,00 zł

Przejdź do konfiguratora

Legowisko PETFORMED z technologią Oxy-Mesh

dla dużego psa

600,00 zł

Przejdź do konfiguratora
 • Rewolucyjną technologię

  Oxy-mesh® to najnowsza technologia opracowana przez Petformed®. To miliony metrów pianki wykonanej z żywicy polietylenowej zamknięte w formie materaca. Gwarantują one lekkość, wytrzymałość i sprężystość naszego produktu. W przeciwieństwie do tradycyjnych legowisk wykonanych z pianki nie absorbuje ciepła i pozostaje sterylny. Zapewnia Twojemu zwierzakowi komfortowy sen i właściwą podporę dla jego kręgosłupa.

 • Właściwości antybakteryjne

  Tworząc nasze materace dla psów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów opiekujących się zwierzakami o szczególnych wymaganiach. Materac Petformed® wykonany jest z materiału o właściwościach antyalergicznych. Nie tylko nie dopuści do rozwoju bakterii i pleśni, ale też uniemożliwi rozmnażanie się roztoczy. Koniec z wypadającą sierścią i łupieżem!

 • Przepuszczające powietrze

  Gdy jest Ci gorąco, sięgasz po zimny napój. Twój pies woli regulować temperaturę całym ciałem. Dzięki wyjątkowej strukturze Oxy-mesh® nasz materac zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu odprowadza również ciepło. Twój pupil będzie Ci wdzięczny za ten prezent – szczególnie latem!

1 von 3

Materac idealny dla psów aktywnych

Jeśli Twój zwierzak należy do osobników potrzebujących dużej ilości aktywności fizycznej, to materac Petformed® zapewni mu komfort po pracowitym dniu pełnym zabaw. Materac nie chłonie wilgoci i zapachów. Wszelkie zabrudzenia usuniesz bez problemu – wystarczy spłukać powierzchnię pod prysznicem! Koniec z piaskiem i błotem naniesionym przez niesfornego psiaka.

Kup teraz
 • Nie poprzestaliśmy na zaprojektowaniu materaca w 100%
  składającego się z materiałów, które można poddać recyklingowi.

 • Znamy nasz produkt jak nikt inny. Dlatego w przyszłości
  zajmiemy się także przetwarzaniem materaców, by upewnić się, że otrzymają nowe życie.

 • Kupujesz materac dla psa Oxy-mesh®, zgłaszasz do nas chęć
  poddania produktu recyklingowi, a my zajmujemy się resztą. W przyszłości to
  będzie aż tak proste!

1 von 3

Dołącz do grona osób usatysfakcjonowanych zakupem materaca dla psa Petformed® w technologii Oxy-mesh®. Zapewnij swojemu zwierzakowi komfort i bezpieczeństwo z produktem dostosowanym do Waszych potrzeb.